+86-373-3020116
Gratis svingende overføringsvogn
video
Gratis svingende overføringsvogn

Gratis svingende overføringsvogn

Gratis svingende transportvogn Den sporløse overføringsvognen drives av en motor og en girreduksjon. Gummihjulene kan kjøre direkte på bakken uten å være begrenset av kjørelengden. Gummihjulene kan redusere skader på bakken. Snu 360 ° på stedet og arbeid smalere ...
Sende bookingforespørsel
Product Details ofGratis svingende overføringsvogn

Gratis svingende overføringsvogn

Den sporløse overføringsvognen drives av en motor og en girreduksjon. Gummihjulene kan kjøre direkte på bakken uten å være begrenset av kjørelengden. Gummihjulene kan redusere skader på bakken. Snu 360 ° på stedet og arbeid i et smalere rom. 360 ° har ingen hjørnebeskyttelse, og det er trygt for folk å stoppe og så videre.



Fordeler med verkstedtransportvogn

1. Lastekapasitet på 1-1.000 tonn kan tilpasses i henhold til kravene.

2. Sikkerhetslagerfaktoren når 150%

3. Alle overføringsvogner er utstyrt med et sikkerhetskontrollsystem.

4. Robust stålramme. (Bruk boksestruktur)

5. Tilbyr tilpassede håndteringsløsninger gratis

6. Automatisert drift og transportsystemstøtte

7. Støtte likestrøm- og vekselstrømsmotorer

8. Forbedre arbeidsfrekvensen og spare lønnskostnader

9. Lav støy og miljøvern

10. Løs problemene med begrensning av kranen

11. Mer enn 15 års erfaring med produksjon og salg.

12. Profesjonelt ettersalgsteam.

13. Profesjonelle designtegninger i nødstilfeller.

14. Perfect har bestått ulike kvalifiseringssertifiseringer, CE ISO -sertifisering.


Free Turning Transfer Cart


Modell

BWP-2TBWP-10TBWP-20TBWP-30TBWP-50TBWP-63TBWP-150T
Nominell belastning (T)21020305063150
Bordstørrelselengde (L)20003600400045005500560010000
Bredde (W)1500200022002200250025003000
Høyde (H)4505005506006507001200
Hjulbase (mm)1200260028003200420043007000
Hjuldiameter (mm)Φ270Φ300Φ350Φ400Φ500Φ600Φ600
Bakkeklaring (mm)50505050507575
Motoreffekt (Kw)11.62.23.556.315
Batterikapasitet (Ah)180160180250330400600
Batterispenning (V)24484848484872
Kjøretid ved full last4.324.843.53.332.9
Løpsavstand for en kostnad (km)6.57.24.84.243.63.2
Maks. Hjullast (KN)14.442.677.7110.4174221.4265.2

Bemerkning: Produktparametrene er for din referanse, alle deler kan tilpasses i henhold til dine krav.


Trackless Flat Cart Manufacturers And Factories

FAQ

1. Kan jeg få overføringsvognproduktene dine gjennom tilpasset personlig service?

Ja, Perfect Handling Equipment lover å alltid tilby våre kunder tilpassede produkter. Bare fortell oss dine spesielle krav til produktet, så vil vårt ingeniørteam jobbe med dette.

2. Hva skal jeg gjøre hvis jeg ikke vet hvordan jeg skal bruke overføringsvognen etter kjøpet?

Kontakt oss gratis. Vårt tekniske personale kan veilede deg til å bruke den når som helst.

3. Hvor lenge kan jeg motta produktene fra overføringsvognen etter at jeg har lagt inn en bestilling?

Når betalingen er bekreftet, starter vi produksjonen.


Hvordan velge riktig overføringsvogn system?

Alle våre jernbanetransportvogner og sporløse overføringsvogner er tilpasset i henhold til kundens krav. For å velge den mest passende transportvognen, vennligst oppgi følgende informasjon:

1. lastekapasiteten til overføringsvognen er_ton.

2. Bordstørrelsen er_mm (L) * _ mm (W) * _mm (H).

3.Spenningen er_V, _HZ, 3 fase.

4.Driftstiden er_timer per dag.

5. Løpsavstanden er_ m per gang.

6. overføringsvognen går på skinnene eller felles etasje?

7. om det finnes snu?

8.Hvem har andre spesielle krav?

Populære tags: gratis vendeoverføringsvogn, Kina, produsenter, leverandører, fabrikk, tilpasset, laget i Kina

Sende bookingforespørsel

(0/10)

clearall