+86-373-3020116
Fabrikkøseoverføringsvogn

Fabrikkøseoverføringsvogn

Øseoverføringsbiler kommer i ulike design og konfigurasjoner, avhengig av anleggets spesifikke behov. De kan drives av elektrisitet, diesel eller til og med hydraulikk.
Sende bookingforespørsel
Product Details ofFabrikkøseoverføringsvogn

Factory Ladle overføringsvogn

Slevoverføringsbiler er viktige deler av utstyret i stålindustrien. Disse industrielle kjøretøyene brukes først og fremst til å overføre smeltet metall fra ett sted til et annet. De er designet for å tåle høye temperaturer og er laget av kraftige materialer som tåler de tøffe forholdene i et stålverk.

Øseoverføringsbiler kommer i ulike design og konfigurasjoner, avhengig av anleggets spesifikke behov. De kan drives av elektrisitet, diesel eller til og med hydraulikk. Bevegelsen deres kan fjernstyres eller manuelt, noe som muliggjør presis posisjonering av øsen.


Disse overføringsbilene er avgjørende for å sikre effektiviteten til stålproduksjonsprosessen. De bidrar til å redusere risikoen for søl, minimere nedetid og øke sikkerheten i anlegget. Med sin evne til å transportere tunge laster med smeltet metall, er øseoverføringsbiler viktig utstyr for ethvert moderne stålproduksjonsanlegg.


Rail Cart parameter:

ModellBXC-2TBXC-10TBXC-20TBXC-30TBXC-50TBXC-63TBXC-150T
Nominell belastning (T)21020305063150
Bordstørrelselengde (L)20003600400045005500560010000
Bredde (W)1500200022002200250025003000
Høyde (H)4505005506006507001200
Hjulbase (mm)1200260028003200420043007000
Hjuldiameter (mm)Φ270Φ300Φ350Φ400Φ500Φ600Φ600
Bakkeklaring (mm)50505050507575
Motoreffekt (Kw)11.62.23.556.315
Batterikapasitet (Ah)180160180250330400600
Batterispenning (V)24484848484872
Kjøretid ved full belastning4.324.843.53.332.9
Løpedistanse for én ladning (Km)6.57.24.84.243.63.2
Maks hjulbelastning (KN)14.442.677.7110.4174221.4265.2


product

 TRANSFER CART SOLUYION

Populære tags: fabrikk øse overføring vogn, Kina, produsenter, leverandører, fabrikk, tilpasset, laget i Kina

Du kommer kanskje også til å like

Sende bookingforespørsel

(0/10)

clearall