+86-373-3020116
BXC jernbaneoverføringsvogn
video
BXC jernbaneoverføringsvogn

BXC jernbaneoverføringsvogn

1. Lastekapasitet 1-1,500t kan tilpasses
2. Bordstørrelse kan tilpasses
3. Valgfri strømforsyning (batteri/kabel/samleskinne/skinnestrøm)
4. Valgfri arbeidsmetode (skinne eller sporløs)
5. Tilpasset funksjon (PLC, løfting, titling, klatring, ferge, etc.)
6. Kontrollsystem (knappkontroll og fjernkontroll/PLS)
7. Løpehastighet til 30 m/min
Sende bookingforespørsel
Product Details ofBXC jernbaneoverføringsvogn

BXC jernbaneoverføringsvogn


Design og konstruksjon av 25 tonns jernbanetransportvogner


BXC Rail overføringsvogner et viktig transportteknisk kjøretøy, mye brukt i industri og logistikk og andre felt. Denne artikkelen vil introdusere en kraftig jernbanevogn for transport av materialer

BXC RAIL TRANSFER CART.BXC Rail transfer cart is an important transportation engineering vehicle, widely used in industry and logistics and other fields. This paper will introduce a heavy-duty rail car for transporting materials


Dette er 25-tonnskinneoverføre vogn,dens formål er hovedsakelig å transportere og løfte store varer, så designet må ta hensyn til kjøretøyets bæreevne og stabilitet. Samtidig, for å tilpasse seg ulike arbeidsmiljøer og bruksbehov, er det også nødvendig å vurdere kjøretøyets fleksibilitet og pålitelighet.


Når det gjelder materialvalg, brukte vi høyfaste stålmaterialer for å forbedre bæreevnen. Når det gjelder strukturell design, tar vi i bruk et modulært designkonsept, som deler kjøretøyet inn i flere moduler som ramme, aksel, motor og bom, som er lett å vedlikeholde og reparere.



BXC Rail Transfer Cart parameter:

ModellBXC-2TBXC-10TBXC-20TBXC-30TBXC-50TBXC-63TBXC-150T
Nominell belastning (T)21020305063150
Bordstørrelselengde (L)20003600400045005500560010000
Bredde (W)1500200022002200250025003000
Høyde (H)4505005506006507001200
Hjulbase (mm)1200260028003200420043007000
Hjuldiameter (mm)Φ270Φ300Φ350Φ400Φ500Φ600Φ600
Bakkeklaring (mm)50505050507575
Motoreffekt (Kw)11.62.23.556.315
Batterikapasitet (Ah)180160180250330400600
Batterispenning (V)24484848484872
Kjøretid ved full belastning4.324.843.53.332.9
Løpedistanse for én ladning (Km)6.57.24.84.243.63.2
Maks hjulbelastning (KN)14.442.677.7110.4174221.4265.2


BXC Rail Transfer Cart Case:

BWP

Produksjonsprosess for BXC Rail Transfer Cart:

product

Lageroverføringsbilløsning:

TRANSFER CART SOLUYION


Populære tags: bxc jernbaneoverføringsvogn, Kina, produsenter, leverandører, fabrikk, tilpasset, laget i Kina

Sende bookingforespørsel

(0/10)

clearall