+86-373-3020116
Batteridrevet overføringsvogn på skinner

Batteridrevet overføringsvogn på skinner

Batteridrevet overføringsvogn på skinner Overføringsvognene på skinner (kun i rett linje) er produsert i kapasiteter fra 1 tonn. opptil 300 t. Strømforsyningen produseres av batteriet og bevegelsen er laget med jernbane. Rail Cart parameter:
Sende bookingforespørsel
Product Details ofBatteridrevet overføringsvogn på skinner

Batteridrevet overføringsvogn på skinner


Overføringsvognene på skinner (kun i rett linje) produseres i kapasiteter fra 1 tonn. opptil 300 t. Strømforsyningen produseres av batteriet og bevegelsen er laget med jernbane.




Rail Cart parameter:

ModellBXC-2TBXC-10TBXC-20TBXC-30TBXC-50TBXC-63TBXC-150T
Nominell belastning (T)21020305063150
Bordstørrelselengde (L)20003600400045005500560010000
Bredde (W)1500200022002200250025003000
Høyde (H)4505005506006507001200
Hjulbase (mm)1200260028003200420043007000
Hjuldiameter (mm)Φ270Φ300Φ350Φ400Φ500Φ600Φ600
Bakkeklaring (mm)50505050507575
Motoreffekt (Kw)11.62.23.556.315
Batterikapasitet (Ah)180160180250330400600
Batterispenning (V)24484848484872
Kjøretid ved full belastning4.324.843.53.332.9
Løpedistanse for én ladning (Km)6.57.24.84.243.63.2
Maks hjulbelastning (KN)14.442.677.7110.4174221.4265.2


product

 TRANSFER CART SOLUYION

Populære tags: batteridrevet overføringsvogn på skinner, Kina, produsenter, leverandører, fabrikk, tilpasset, laget i Kina

Du kommer kanskje også til å like

Sende bookingforespørsel

(0/10)

clearall